fbpx

לימודי פילאטיס מכשירים

מסקרן אתכם לדעת יותר איך ניתן לפתור ולטפל בבעיות גב, ברכיים, יציבות, הליכה ועמידה ללא נפילות? אם עברתם הכשרה או שניים בתחום הספורט ואתם בעלי ניסיון עם מתאמנים השונים, ולאחרונה הצורך בלמידה ופיתוח הידע בנושא התחיל לנקר? כדאי שתכירו את קורס פילאטיס מכשירים שנותן לכם מענה מלא לכל המתאמנים שחוזרים עם בעיות גופניות שונות. ניתן ללמוד בקורס אילו תרגילים יכולים לחזק את האזורים הכואבים ולהפחית עומסים וכאבים נקודתיים וחדים. ככל שהקורס יתקדם, כך גם תוכלו להתנסות ולהבין את ההבדל בין אימון כוח למשל לאימוני פילאטיס מכשירים. Sports4all מציעים לכם קורס מקצועי ללמידת פילאטיס מכשירים ברמה הגבוהה ביותר, הם מצמידים לכם אנשי מקצוע מנוסים, שנותנים לכם המון ידע עיוני ופרקטי להמשך העבודה מול המתאמנים לאחר מכן.

היתרונות בלמידת קורס פילאטיס מכשירים

קורס פילאטיס מכשירים הוא שונה מהקורסים השונים שתלמדו. גם אם יש לכם ניסיון באימון בחדרי כושר או בפילאטיס מזרן – כשמדובר בפילאטיס מכשירים הכל נראה אחרת. השילוב של המכשירים עוזר למתאמנים להגיע לרמת מתיחה ואימון שהם לא מסוגלים להגיע אלייה לבד, או שכן, אבל בתרגול ממושך שיכול לקחת המון זמן. כשאתם תעלו לראשונה על מתקן המכשירים ותתחילו ללמוד תרגילים ולתרגל בעצמכם על עצמכם, אתם תגלו לפתע עולם חדש לחלוטין. היכולת הגופנית שלכם היא בלתי מוגבלת ובמהלך הקורס אתם תבינו את זה – המכשיר הוא כלי עזר למתאמנים להגיע ליעד שלהם, והקורס מחדד ומלמד אתכם איך להשתמש בצורה נכונה במכשירים כדי להוביל לתוצאה שלא דמיינתם.

מתי כדאי להתחיל וללמוד קורס פילאטיס מכשירים?

תמיד! בכל שלב ושלב במהלך הקריירה שלכם אתם יכולים להתחיל וללמוד קורס פילאטיס מכשירים שירחיב לכם את הידע העיוני והמעשי בתחום הספורט. הקורס יהוו עבורכם מקפצה נהדרת בעולמות של ספורט, במהלכו תלמדו איך להאריך את השרירים עד לרמה שלא ראיתם באימונים השונים עד היום, תצליחו להקל על המתאמנים עם בעיות גופניות שונות והכלים, הטיפים המקצועיים והידע יעזרו לכם לפתח משהו חדש ועוצמתי הרבה יותר. לסיכום, Sports4all היא מכללה בעלת ניסיון רב וידע בהסמכת מתאמנים בתחומי הספורט השונים ובפרט בפילאטיס מכשירים. יחד עם המוטיבציה שלכם והידע המקצועי והפרקטי של המכללה תוכלו להתפתח ולהגיע רחוק.

 

קורס מדריכי פילאטיס מכשירים

להיות מדריכי פילאטיס מכשירים זו שליחות שאין כדוגמתה. הם עוזרים להמון גברים ונשים להתמודד עם מצבים פיזיים מורכבים בגילאים הצעירים ובגילאים המבוגרים, מלמדים אותם איך למתוח נכון את השרירים, כיצד לבצע תנועות שיקלו על העומסים השונים בגוף, מתי הגוף מאותת לנו שצריך להפסיק ולשחרר ומתי לאפשר לגוף להתרפק על מיטת המכשירים ולעבוד קשה. קורס מדריכי פילאטיס מכשירים יכול להתאים לכל אדם שמעוניין להוביל שינוי בחייהם של המתאמנים שמגיעים לסטודיו או לחדר הכושר, להתפתח ברמה האישית והמקצועית ולהתקדם בתחום חדש בקריירה. Sports4all היא המכללה המקצועית המתאימה ביותר ללימודי קורס פילאטיס מכשירים. יחד עם הרצון והמוטיבציה שלכם, תוכלו להפיק המון ידע, כלים, טיפים פרקטיים לעבודה עם המתאמנים ובעיקר תחושה פנימית שאתם הולכים לעזור לכל כך הרבה מתאמנים שזקוקים לכך.

מה תקבלו במהלך קורס מדריכי פילאטיס מכשירים?

מלבד הידע והניסיון העיוני והמעשי שתקבלו בקורס מדריכי פילאטיס מכשירים, אתם תלמדו כיצד לזהות כל מיני שינויים קטנים בהתנהגות הגוף של המתאמנים, למשל: האם יש להם בעיית יציבה? קושי בעמידה על הרגליים? כיפוף ברכיים? חולשה ברצפת האגן בעקבות טראומה ועוד. ככל שתחשפו ליותר ויותר סיטואציות במהלך הקורס, כך תוכלו לדייק את הידע שלכם ולעזור לאנשים לטפח את היציבה, לחזק את השרירים החלשים שגורמים להם לקושי ביומיום ובכך לשכלל עבורם את התנועה.

מדוע כדאי ללמוד פילאטיס מכשירים?

כמו שאתם בוודאי יודעים ומכירים, לימודי קורס מדריכי פילאטיס מכשירים הוא מבוקש והרבה מאמנים ומאמנות מתחילים ללמוד אותו כדי להוסיף לידע המקצועי שלהם וגם להתפתח יותר מבחינת הקריירה. אבל מה שונה ומיוחד בלמידת הקורס? הדבר הראשון, הטכניקה. באימוני פילאטיס מדגישים במהלך האימון את העבודה על שרירי הליבה, מתיחת השריר, גמישות וטכניקה מאוד טובה. הפילאטיס הוא בעצם הבסיס לכל סוג אימון שתרצו לעשות, ומאוד מומלץ לשלב את הפילאטיס עם אימונים נוספים. הדבר השני, אתם יכולים להרחיב את סגנונות האימון בעסק שלכם – כך שאם אתם גם מאמנים בחדר כושר ועכשיו אתם מתכננים ללמוד פילאטיס, תוספת של אימונים מהסוג הזה, יכולה להיות מאוד מומלצת למתאמנים. לסיכום, Sports4all היא מכללה ללימודי קורסי פילאטיס מקצועיים ומסמיכה כבר המון שנים מאמנים ומאמנות שמעוניינים להתפתח מקצועית ואישית.